Spamownik

Każdy się chyba domyślił po co ta strona :D Macie jakiegoś bloga? Napiszcie nam adres, a my na pewno wejdziemy. Ale od razu mówię, że jeżeli ktoś nas olewa i wchodzi na blogi tylko żeby zostawić koma w spamowniku, to wiele od nas nie może wymagać. Trzymajcie się ciepło <3

124 komentarze:

 1. ,,Gdy dowiedziałam się, że jestem chora miałam 6 lat. Wtedy jeszcze nie wiedziałam jak bardzo jest ze mną źle, ale po jakimś czasie wreszcie zrozumiałam, że to nie jest grypa czy zapalenie płuc. Białaczka na początku była dla mnie wyrokiem. Później przeszłam 2 fazy. Pierwszą było odrzucenie tej informacji i bunt. Drugą była akceptacja choroby i strach. Przed bólem, przed śmiercią i przed nieznanym. Każdego dnia przed pójściem spać modliłam się o to bym mogła obudzić się żywa. Szczerze, robię tak do dziś. O białaczce wie tylko moja babcia i rodzice. No, ale czy można nazwać rodzicami osoby, które zostawiły roczne dziecko? Nikt nie ma pojęcia jak się czuję. Rodzice mnie nie kochają, mam białaczkę, a w szkole jestem pośmiewiskiem i popychadłem. Ciekawe mam życie . .''

  I rozdział- mojego nowego bloga.
  Serdecznie zapraszam do szczerego komentowania :)
  http://we-could-only-turn-back-time.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. jaram sie waszym blogiem. *-*
  licze, że wam spodoba się mój:
  www.secret-of-true-love.blogspot.com
  Widzę, że macie dosyć prostą oprawę graficzną..
  Zapraszam do zasięgnięcia po szabon na mojej szabloniarni:
  www.illusion-graphic.blogspot.com
  Z góry dzięki <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Serdecznie chciałabym zaprosić cię na mojego bloga: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/. Liczę na szczerą opinię z twojej strony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na kolejny rozdział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sorry, ale one po raz KOLEJNY zawodzą. W dupie mam ich nowe blogi, bo wiem, że skończą tak samo. Sorry, ale te dwie typiary to tylko strata czasu.

   Usuń
 5. Czekam na 5 rozdział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pogubiona nastolatka po stracie ukochanego nie umie się pozbierać. Trafia do ośrodka gdzie pracuję sympatyczna pani psycholog oraz matka jej najlepszej przyjaciółki Katie. Dziewczyna dzień przed wyjazdem poznaje Louis Tomlinsona tajemniczego nastolatka z problemami. Po raz drugi spotykają się na lekcji u pani Megan. Między nimi do chodzi do przyjaźni a następnie przeradza się w miłość.
  Czy ta miłość będzie taka mocna ,aby przetrwać największe burze?
  swiatlo-na-niebie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. serdecznie zapraszam na : http://my-funny-little-tale.blogspot.com/
  kiedy 6 rozdział? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. nowy-koniec.blogspot.com
  Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piątka zaprzyjaźnionych ze sobą par. Pogubieni w tym brutalnym świecie. Tęskniący za normalnością. Okaleczani przez życie. Omamieni przez złych ludzi. Krzywdzący siebie nawzajem. Nagle . . . Bronią się. Strach przed nieznanym wypełnia ich od środka. Ale przecież mają siebie . . . Co jeśli każdej z tych par pomoże ich trudna miłość? Ale co jeśli jej już nie ma? Przeminęła z wiatrem, albo zatonęła w morzu łez. A jeśli ich miłość, która była jak krzyżówka w ogóle nie powinna się narodzić? Może ich popieprzona miłość była iluzją?

  Zapraszam na mój nowy blog: http://u-nder.blogspot.com/ .
  Cher Ray

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzisiaj nie ma już nic ,a jutro nie ma już przyszłości. Jesteśmy ostatnimi ludźmi na zalanej słońcem ziemi. Po za sektorami nie ma już życia. Tylko bezkresne pustynie. Nie jesteśmy tu sami. Otaczają nas bezmózgie ,bezduszne ,żądne krwi mutanty. Są wśród nas ,żyją ,bytują i czekają na odpowiedni moment ,żeby nas zaatakować.

  Czy uda nam się powstrzymać inwazję nieproszonych gości? Zbudować lepsze ,bezpieczniejsze jutro? Cześć. Jestem Shanon McLain i chciałabym żyć jak normalna nastolatka. Ale teraz muszę pamiętać ,że jutro nie ma już żadnych zasad.*

  *fragm. „Jutro” J.Marsden

  serdecznie zapraszam do mnie: http://my-newage.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć. Boże uwielbiam waszego bloga. I pewnie to wiecei bo komentuje xd zapraszam do sb. może wam się spodoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyjaźń damsko-męska. Trudna relacja oparta na całkowitym zaufaniu, wsparciu i oddaniu. Silniejsza niż nie jeden związek. Fred i Mallory znają się od dziecka. Ich pokręcony kontakt intryguje wszystkich dookoła. Co właściwie ich łączy?
  Pozdrawiam!
  www.mallory.blogujaca.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. http://whatisthepaincanfriendcandeath.blogspot.com/

  Blog opowiada o 18-letniej dziewczynie, która wraz ze swoją przyjaciółką zmagają się z trudnościami. Nie są one zwykłe, ponieważ sprowadzają myśli na złą drogę - cięcie. Przecież to nie jest wyjście - ale odstresowuje, pomaga zapomnieć? Jedna z dziewczyn popełni największy błąd - zdradzi swoją przyjaciółkę z osobą, która kiedyś dla niej była kimś więcej niż tylko znajomością. Od tego momentu winowajczyni stoczy się - aczkolwiek każda z nich pragnie ugody.. Niestety - złe towarzystwo, narkotyki powolnym krokiem pogrzebią kolejną ofiarę. Fakty głównie opieram na problemach tych dziewcząt, jednak wkręciłam do akcji zespół One Direction - czy zmienią tok akcji? Czy może sami dołączą się do całkowitej śmierci bezbronnej istoty? Miłość, ból, depresja, szczęście, przyjaźń, koszmary - akcja tyczy się wszystkiego. Chcesz wiedzieć coś więcej ? Wpadnij.  " Jestem prawie na krawędzi
  i krzyczę swe imię z całych sił
  niczym głupiec na szczycie mych płuc
  Czasami, kiedy zamykam oczy
  Udaję, że wszystko ze mną w porządku, ale to nigdy nie wystarcza,
  Bo moje echo, echo jest jedynym głosem, który powraca
  Mój cień, cień jest jedynym przyjacielem, jakiego mam


  Słuchaj, słuchaj
  Przyjmę szept jeżeli
  To wszystko co, miałaś dać
  Ale tak nie jest, nie jest
  Mogłabyś przyjść i mnie uratować
  I spróbować przegonić to szaleństwo z mojej głowy

  Halo, halo
  Jest tu ktokolwiek?
  Bo nie słyszę żadnego dźwięku
  Samotny, samotny
  I naprawdę nie wiem, gdzie jest świat,
  Ale teraz za nim tęsknię

  Bo moje echo, echo
  Och, mój cień, cień

  Halo, halo
  Jest tu ktokolwiek? "

  OdpowiedzUsuń
 15. "Zuza w ciągu siedemnastoletniego życia przeprowadzała się już z jednego miasta do innego kilkadziesiąt razy, więc kolejna nie jest dla niej niczym nowym. Stara się nie zaprzyjaźniać z nikim, żeby nie cierpieć przy rozstaniu. Stara się, lecz nie przychodzi jej to łatwo, dlatego, że Kamila, Kacper, Seba, Laura, Adrian i Mateusz robią wszystko by było inaczej. Jedynie ich najlepszy przyjaciel Patryk ma inne zdanie..."

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://uprzedzenie-a-milosc.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że odwiedzisz mój blog.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 16. http://illegal-race-fanfiction.blogspot.com/ zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 17. "W życiu, są chwile, gdy w końcu stawiasz na swoim. Gdy wiesz, że wygrana jest nieunikniona. Masz wtedy pełną świadomość, że nieważne co zrobisz, i tak los stanie po Twojej stronie. Taki czas jest potrzebny, szczególnie w moim przypadku. Nie łatwo jest żyć ze świadomością że osoba u Twojego boku, jest efektem przypadku, czegoś czego nie chciałaś, czegoś, co nigdy nie powinno się zdarzyć. Mimo to, jest najważniejszą osobą w Twoim życiu, i nie pozwoliłabyś jej skrzywdzić. To, co teraz powiem, może wydać się niemożliwe i wiele osób może mi w to nie uwierzyć, ale dla mnie ważne jest to, że ja znam prawdę.(...)"

  Zawarłam tutaj skrawek prologu, ważny jest dla mnie każdy czytelnik, proszę, zajrzyj na bloga:
  http://warto-wierzyc.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  Raspberry

  OdpowiedzUsuń


 18. Są potężni i wieczni, spragnieni smaku świeżej krwi. Zadaniem Niall'a było chronienie córki Królowej Wampirów, Księżniczki Swiata Nocy. Niefortunne zdarzenie zmieniło całkowicie bieg historii. Od tej pory Alice żyła w niewiedzy przed niebezpieczeństwem, klątwą, a także... darem. Ale czy ten dar nie okaże się dla niej zgubą? I jaką rolę odegra w tym Niall?

  Dowiesz się czytając : The-Night-Shadows.blogspot.com


  Buziaki,
  Loreen ♥

  OdpowiedzUsuń
 19. Czytam waszego bloga od dluzszego czasu inaprawde chcialbym zebyscie odwiedzily mojego bloga. http://i-love-my-life-33.blogspot.com/ Jest on o 1D idwoch dziewczynach ktore sa jak ogien i woda.

  OdpowiedzUsuń
 20. Wiele opowiadań, kilka różnych historii. Pięć osób. One Direction. Jak potoczy się ich los? Czy opowiadania będą odzwierciedleniem rzeczywistości? A może zespół tak naprawdę nigdy nie istniał? Homo- i heteroseksualizm. Tolerancja. Ból. Cierpienie. Miłość. Sława. Nienawiść. To wszystko połączy na pewno dwójkę ludzi. Może kogoś jeszcze? Czy każda z tych historii zakończy się Happy Endem?

  Zapraszam na ---- http://lovehatefriendshipfame.blogspot.com/

  @ania95_official

  OdpowiedzUsuń
 21. Amy ma wszystko – urodę, talent, przyjaciół i przystojnego chłopaka, Michaela, który chce spędzić z nią resztę życia. Jednak wizja świetlanej przyszłości rozpada się, gdy ukochany ginie w tragicznym wypadku. Rozpacz po stracie bliskiej osoby to nie jedyny problem, z którym musi sobie poradzić załamana dziewczyna – jej życiu zagraża bowiem śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie jest jednak sama – nad jej losem czuwa anioł stróż, którym okazuje się…


  „Nie możesz mnie dotknąć – szepczę.
  Kłamię – oto, czego mu nie mówię.
  Możesz mnie dotknąć – oto, czego nigdy nie powiem.
  Proszę, dotknij mnie – oto, co chcę powiedzieć".


  Serdecznie zapraszam na : Just-my-white-angel.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Ashley ♥

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie we własne ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaką pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, a oni nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, a szczególnie oni sami. Młodzi i nierozważni będą zmuszeni ponieść konsekwencje swoich czynów. Gdzie zabierze ich muzyka i taniec?
  Serdecznie zapraszam na mojego drugiego bloga, na którym właśnie pojawił się prolog, byłabym przeszczęśliwa, gdybyś na niego wpadła. :)
  whopper-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Witaj,
  Zapraszam na nowo utworzone opowiadanie!
  Zastanawiałaś się kiedyś, jak potoczyłoby się Twoje życie, gdybyś chciała je radykalnie zmienić? Czy wszystko potoczyłoby się po twojej myśli? Dwudziestoletnia Helena przekonuje się, że niektóre marzenia mogą obrócić przeciwko tobie i dać z liścia w twarz. Jednak jaki udział mają w tym członkowie One Direction?
  Przekonaj się czytając Falling Inside The Black!

  OdpowiedzUsuń
 24. 26 lat temu, do trzeciej klasy liceum chodziła uczennica o imieniu Kate. Miała świetne wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz czarującą osobowość, która zagwarantowała dziewczynie sporą popularność. Kiedy nagle zmarła, jej koledzy postanowili do końca szkoły zachowywać się tak, jakby ich przyjaciółka wciąż była wśród nich. Później, w wiosnę roku 1998, do wspomnianej klasy przenosi się Harry Styles. Od razu staje się podejrzliwy wobec tajemniczej i przerażającej atmosfery panującej w szkole. Co więcej ciągle widuje piękną, lecz, wydawałoby się, zamkniętą w sobie dziewczynę, Katherine, noszącą przepaskę na oku i w samotności, na uboczu, rysującą swoje obrazy...

  Zapraszam serdecznie na : She-is-scary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziewczyna, nadal mieszka w sowim pierwszym mieszkaniu, pracy także nie zmieniła. Jest dobrze tak jak jest, chociaż nie zupełnie. Faith, nie ma nikogo, z kim mogłaby porozmawiać, do kogo się przytulić, żyje samotnie. Stara się być ślina, w dzień jej się to udaje ale kiedy przychodzi wieczór; noc, kładzie się ze łzami na poduszce.

  Uwierz w anioły.

  http://believe-in-angels-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Ellie Stewart to zwykła dziewiętnastolatka. Najważniejsze dla niej to zdobyć dobra prace w przyszłości i wieść spokojne życie. Jednak co się stanie kiedy na jej drodze stanie Harry- chłopak którego nic nie obchodzi i żyje chwilą? http://mysterious-harry-styles-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Bohaterkami tego opowiadania są dwie dwudziestolatki - Caroline i Blue - które przyjechały do Londynu z myślą o nowym, lepszym życiu. Na początku wszystko układało się dobrze.. Jednak z czasem znowu ich życie powoli zamienia się w koszmar. Zamknięte w sobie, zdane tylko na siebie i borykające się z codziennymi problemami.. Marzące o szczęściu i gorącej miłości. Czy dwóch pewnych siebie mężczyzn zdoła odmienić ich życie na lepsze? Czy kiedy Caroline i Blue poznają ich prawdziwe oblicza, będą w stanie otworzyć się przed nimi? Czy ich przyjaźń przetrwa?

  Zapraszam na bloga http://from-hate-to-love-is-only-one-step.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
  Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
  Louis Tomlinson to diller narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie

  www.uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie ma prologu ale wpadnijcie jeśli możecie ;) www.possible-with-1d.blogspot.com a tu drugi www.mash-up-godny-posluchania.blogspot.com
  Zapraszam! Misia

  OdpowiedzUsuń
 30. Powoli zapadał zmrok. Niewielki, zniszczony autobus zajechał na stary i opuszczony przystanek. Z pojazdu wysiadła średniego wzrostu dziewczyna o ciemno-brązowych włosach. W dłoni trzymała średniego rozmiaru torbę podróżną, a na plecach miała zarzucony niewielki plecak. Powoli autobus odjechał, podążają w stronę centrum Londynu. Prze chwile dziewczyna patrzyła na odjeżdżający autobus. Trwało to do momentu kiedy na swoich policzkach poczuła zimne krople deszczu. Rozejrzała się, chwyciła torbę i zaczęła iść w stronę centrum. Zaczynało coraz bardziej padać, deszcz powoli moczył jej długie ciemno-brązowe włosy. Uśmiechnęła się pod nosem, kochała takie deszczowe wieczory. Robiło się coraz ciemniej a ona nadal szła w obranym wcześniej kierunku. Lubiła tą ciszę, która była przerywana jej cichutkimi korkami. Samochody mijały ją, czuła na sobie światła mijających ją pojazdów. Usłyszała kolejno nadjeżdżający samochód, pojazd zaczą powoli zwalniać, aż wreszcie się zatrzymał przy nastolatce. Uśmiechnęła się pod nosem i spojrzała na biały samochód. Powoli od strony pasażera zaczęła się uchylać przyciemniana szyba, z samochodu wyjrzał mulat o brązowych włosach z blond pasemkiem postawionych do góry. Spojrzał na drobną dziewczynę swoimi czekoladowymi oczami. Posłał jej uroczy uśmiech, który dziewczyna od razu odwzajemniła.
  - Podwieźć cię ? -zapytał posyłając jej kolejny uśmiech.
  - Czemu nie -odpowiedziała dziewczyna i wsiadła do pojazdu, po czym po chwili odjechali.

  http://i-promise-that-i-will-remember.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Jeśli nie lubisz spamu, to usuń mój komentarz, nie będę tego miała za złe.
  Ale jeśli chciałabyś zagłębić się w nową "lekturę" zapraszam:
  http://two-boys-and-only-one-girl.blogspot.com
  Jest dopiero prolog, ale chcę wiedzieć czy mam pisać dalej. Mam nadzieję, że wpadniesz.
  Pozdrawiam, Nastka :D

  OdpowiedzUsuń
 32. Rebecca w dzieciństwie straciła rodziców w wypadku samochodowym. Trafia do sierocińca. Sprawia wiele problemów. Nie raz trafia do szpitala przez próby samobójcze. Po paru latach w sierocińcu zjawia się rodzina Tomlinsonów. Od razu adoptowali małą Rebecce. Wszystko mniej więcej się układa. Jej mama jest biznesmenką, a ojciec policjantem który za wszelką cenę chce dopaśc jednego kryminalistę. Ona myśli że jest ich jedyną córką. Dopiero w wieku 19 lat powoli dowiaduję się prawdy. Co sie stanie gdy dowie się że najgorszy kryminalista, Louis , to jej przyszywany brat, a ona zamieszkuje w jego pokoju? Louis zrzuca na nią wiele problemów. A co jeżeli ona się w nim zakocha?
  Zapraszam !
  http://this-bloodless-battle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Harry to nieco rozpuszczony dzieciak. Odkąd pamięta wychowywał się w luksusie. Zawsze miał co chciał. Jednak pewnego dnia na zajęciach malarstwa, którego uczy ciotka chłopaka uwagę Harrego przykuwa pewna tajemnicza blondynka. Melania nie jest zainteresowana ani chłopakiem, ani pieniędzmi jego ojca w najmniejszym stopniu, co tylko wzmacnia tylko zainteresowanie Harrego dziewczyną. W całą akcję śledzenia dziewczyny i próby dowiedzenia się o niej jak najwięcej panicz Styles wtajemnicza czwórkę swoich przyjaciół. Wszystko wymyka się spod kontroli, kiedy najbardziej wątły i bojaźliwy nich wszystkich Naill odkrywa jak im się wydaje najmroczniejszy sekret Melanii. Jednak jest ich znacznie więcej...
  Harry przez swoje wręcz niezdrowe zainteresowanie Melanią wplątuje siebie i swoich przyjaciół w niezłe bagno.
  Chcesz wiedzieć czy wyjdą z tego cało? Jakie mroczne sekrety może skrywać na pozór zwyczajna studentka malarstwa? Cy Melania wreszcie odwzajemni uczucia Harrego? Jak się potoczą ich dalsze losy?

  To nie patrz tak na ten opis tylko zabieraj się do czytania.

  http://good-boys-love-bad-girls-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam: : http://uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com/
  Krótki zwiastun:
  Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
  Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
  Louis Tomlinson to diler narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie.

  OdpowiedzUsuń
 36. MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
  LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
  OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

  CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
  LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. ZWIASTUNOWNICA
  Chcesz żeby Twój blog miał wyłasny, niepowtarzalny zwiastun?
  Zwiastunownica to miejsce dla Ciebie!

  Zapraszamy!
  http://zwiastunownicaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Pewnie zastanawiacie się jaki człowiek chce własnej śmierci ? Komu tak bardzo zależy na tym aby w końcu zaznać spokoju i odejść ? Dla niektórych życie jest darem, dla innych niekończącą się mekką.
  Dla tej dziewczyny życie nie miało wartości, kiedyś była inna była radosną, wiecznie uśmiechniętą, wesołą, odrobinę nieogarniętą dziewczyną z ogromnymi planami na życie. Nie przywiązywała się do rzeczy, miejsc i ludzi. Nic nie obiecywała. Żyła w ciągłym biegu, ciągle na walizkach. Po wypadku wszystko się zmieniło..
  Nazywa się Danielle i czeka na śmierć.

  Zainteresowało cię ? W takim razie zapraszam na moje nowe opowiadanie, komentujcie i obserwujcie ! Zachęcam do komentowania i wyrażania swojej opinii :)
  http://only-true-love-will-save-us.blogspot.com

  Bardzo przepraszam za spam, xxx

  OdpowiedzUsuń
 39. [Naprawdę przepraszam za SPAM ale każdy kiedyś zaczynał prawda?]

  Caroline to samotna dziewczyna, któa jest przyrodnią siostra Niall'a. Harry to chłopak z najsłynniejszego boysbandu na świecie. "Nigdy nie zostawiajcie ich samych w jenym pokoju, bo mogą tego nie przeżyć." Jednak niektóre wydarzenia zmieniają ludzi i uświadamiają niektóre rzeczy. Poznaj ich historię. Historię pełną uczuć. Nieświadomych uczuć...
  Zapraszam - feeling-between-us-1d.blogspot.com
  zwiastun - http://www.youtube.com/watch?v=8Km4_hdnC8Y

  OdpowiedzUsuń
 40. Wystarcza jedna sekunda, aby ich życie zmieniło się o 360 stopni.

  Mimo, że pochodzą z dwóch różnych światów to i tak się spotykają.

  Jedyne co ich łączy to to, że zostają uprowadzeni.

  Nienawidzą się, ale wiedzą, że muszą współpracować aby przetrwać...

  ...A koszmar dopiero się zaczyna.

  http://i-am-taken.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Lily to szczęśliwa 17 - nastolatka. Ma kochającego chłopaka i wierną przyjaciółkę. Pewnego dnia jej chłopak dokonuje czynu, którego nigdy by się po Nim nie spodziewała, a przyjaciółka traci bezpowrotnie Jej zaufanie. Lily wyprowadza się z mamą do Londynu i już pierwszego dnia w szkole naraża się wszystkim tam znanemu, Harry'emu Styles'owi. W odwecie ośmiesza go przed całą szkołą. Harry szykuje zemstę, która na zawsze miałaby Ją pogrążyć w oczach wszystkich.

  http://trap-harrystylesfanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. [Przepraszam za spam.]
  Fancy - Dziewczyna poważnie chora na serce. Na każdym kroku czeka na nią zagrożenie, jednak mimo swoich nie zawsze przyjemnych doświadczeń, postanawia spełnić swoje marzenia póki może oraz się zakochać po raz pierwszy.
  Liam - członek najpopularniejszego boysbandu o nazwie One Direction. Co ma wspólnego z dziewczyną chorą na serce, mając przy swoim boku kochającą dziewczynę Danielle?
  Poznaj historię tych dwoje ludzi, którzy z biegiem czasu przekonają się, że nie mogą bez siebie żyć. Bo przecież miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.
  http://sick-with-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. 157 cm, które zajęło ich głowy. 157 cm, które stało się powodem do życia. 157 cm o imieniu Sky. Znalazła się w tym wszystkim przez przypadek i teraz ma pięć par pięści które będą za nią walczyć, pięć par ramion, w których znajduje schronienie, pięć różnych uśmiechów, pięć różnych pocałunków. Są niebezpieczni w stosunku do obcych, przy niej stają się aniołami.
  http://first-page-of-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  W najbliższym czasie postaram się zapoznać z twoim blogiem :)

  OdpowiedzUsuń
 45. DZIEWCZYNA PO WYPADKU BUDZI SIĘ ZE ŚPIĄCZKI, KOGOŚ STRACIŁA, KOGOŚ ZYSKA, CHCESZ POZNAĆ TĄ HISTORIĘ? im-a-half-a-heart.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 46. Zawsze udawało jej się przezwyciężyć swoje słabości, ale zazwyczaj ponosiła klęski w sprawach ważnych. Roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej, choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie. Była w różnych miejscach, ale noce zazwyczaj spędzała samotnie na rozmyślaniu. Traciła większość swojej energii, usiłując być zawsze na miarę takiego obrazu siebie, jaki sama stworzyła. Z tego właśnie powodu nie miała już dość siły, by być sobą - dziewczyną, która tak jak wszyscy ludzie na świecie, potrzebowała do szczęścia miłości. Jednak bała się bliskości ludzi, ponieważ oni reagowali w sposób nieprzewidywalny, chowali się za murami obronnymi i jak ona okazywali obojętność wobec wszystkiego. Co się stanie, gdy pojawi się ktoś bardziej otwarty na życie? Czy na twarzy dziewczyny znów pojawi się prawdziwy uśmiech? Czy wreszcie zazna co to prawdziwa miłość?

  Serdecznie zapraszam na
  http://our-destiny-is-not-written-for-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. ZAYN - TO NIETYPOWY CHŁOPAK. NA PEWNO NIE NALEŻY DO GRZECZNYCH CHŁOPCÓW. WYRÓŻNIA SIĘ WOKÓŁ ZWYKŁYCH UCZNIÓW. JEGO SKÓRĘ ZDOBIĄ TATUAŻE, NIE BYLE JAKIE TATUAŻE. Z KAŻDYM Z NICH JEST ZWIĄZANA JAKAŚ HISTORIA.
  ZOSTAŁ WYRZUCONY ZE STAREJ SZKOŁY ZA ZŁE ZACHOWANIE. TERAZ - PRZYBYŁ DO NOWEJ PLACÓWKI. JUŻ PIERWSZEGO DNIA ROBI FURORĘ WOKÓŁ PŁCI PIĘKNEJ. POMIMO TEGO, ŻE JEGO CIAŁO ZDOBIĄ DZIARY, A W USTACH MA KOLCZYK, TO PODOBA SIĘ WIĘKSZOŚCI DZIEWCZYN. PRZYSTOJNY MULAT, KTÓRY NIE WIE CZEGO CHCE. ŻYJE CHWILĄ, A NAJWAŻNIEJSZA RZECZ JAKA DZIEJE SIĘ TERAZ W JEGO ŻYCIU, TO NIELEGALNE WYŚCIGI I BOKS.
  MOLLY - DZIEWCZYNA, KTÓRA ZAWSZE MIAŁA POD GÓRKĘ. W PRZESZŁOŚCI POSIADAŁA ODDANYCH PRZYJACIÓŁ. WIERZYŁA, ŻE NIE ZOSTAWIĄ JEJ, NAWET GDYBY STAŁA SIĘ NAJGORSZA RZECZ W JEJ ŻYCIU. JAKŻE SIĘ MYLIŁA.
  STAŁO SIĘ COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO. TATA MOLLY ZAMKNĄŁ OJCA APRIL (NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁKI MOLLY) ZA KRATKI. JEGO OSZUSTWA BANKOWE NIE MOGŁY PRZEJŚĆ PŁAZEM. WSZYTKO I WSZYSCY SIĘ OD NIEJ ODWRÓCILI. PRZYJACIELE, ZNAJOMI I CAŁA SZKOŁA.
  TAK POWRACAMY DO TERAŹNIEJSZOŚCI, GDZIE MOLLY JEST WYŚMIEWANA, DRĘCZONA I ULEGA NIEUSTANNYM ŻARTOM. PRZEZ TO WSZYSTKO CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO. BYŁA JUŻ BLISKO KOŃCA, KIEDY NAKRYŁA JĄ RODZINA. WYSŁALI JĄ NA MIESIĄC DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO, GDZIE WYLECZONO JĄ Z MYŚLI O ŚMIERCI.
  TYCH DWOJE COŚ POŁĄCZY. COŚ MAGICZNEGO. JEDNAK NAJPIERW BĘDĄ MUSIELI PRZEJŚĆ DŁUGĄ DROGĘ DO CAŁKOWITEGO SZCZĘŚCIA. NA ICH DRODZE STANĄ LUDZIE, KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ BĘDĄ CHCIELI WSZYSTKO POPSUĆ.
  FANFICTION OPOWIADA O BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI, PRZEPLATANEJ NIEPRAWDOPODOBNYMI ZDARZENIAMI I O SILE PRZYJAŹNI JAKĄ MOGĄ DAĆ NOWI PRZYJACIELE :)

  ZAPRASZAM!!
  LINK: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  MAM NADZIEJĘ, ŻE MOJA HISTORIA NIE BĘDZIE DLA CIEBIE JEDNĄ Z TYCH, GDZIE CHŁOPAK Z 1D JEST BAD BOY'EM ITD. HEH.
  HOPE YOU LIKE IT X

  OdpowiedzUsuń
 48. Victoria bezczelna, opryskliwa nie znająca granic.
  Harry chłopak jej siostry.
  Nienawiść prowadzi do miłości?
  Czy to się sprawdzi w ich przypadku?
  Czy zaczną kochać? Czy jeszcze bardziej nienawidzić?
  Ile będą musieli stracić aby się dowiedzieć?
  http://somewhere-harry-ff.blogspot.com/
  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Nie wiem, co zrobić, żeby choć trochę Cię zainteresować. Nie jestem jakąś profesjonalną pisarką, ale kocham pisać i sprawia mi to radość. Czytelnicy dodają mi motywacji, chęci do dalszego pisania i pewnie dlatego tak bardzo chcę ich zdobyć.

  Nikt nigdy nie mówił, że będzie łatwo. Nie. Przecież właśnie o to chodzi... Żeby dążyć do swoich celów, bez względu na to, co stanie na drodze. Prawda? Zayn Malik jest profesjonalistą. Zabił? Nie jedną osobę. Ale równocześnie jest tak seksowny, pociągający i czarujący, że żadna kobieta nie potrafi przejść obok niego obojętnie. I właśnie w tym momencie ich drogi się krzyżują... Faith staje się kolejną ofiarą Zayn'a. A on jej. Możliwe? Jasne. Tylko... Co będzie dalej?
  http://zatancz-z-morderca.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że wpadniesz i ocenisz.
  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 50. Nowo założona recenzalnia "Kolorowe recenzje"! Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga do naszej recenzalni. Poznasz recenzję swojego bloga i dowiesz się, co jest idealne, a co musisz jeszcze poprawić.
  Serdecznie zapraszam: http://kolorowe-recenzje.blogspot.com/
  Poszukuję kogoś do współpracy, na mojej podstronie i w aktualnościach znajduje się kontakt do mnie. Przyjmę każdego na okres próbny, a później zobaczymy co będzie dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Skrzywdzona osoba potrafi dość emocjonalnie podchodzić do życia. Tak było w tym przypadku. Niegdyś zagubiona dziewczyna - pokarana.
  Dzisiaj - niszczycielska siła, która czyha za rogiem na twoje potkniecie.
  Taka właśnie jest Amelia 'Lizzy' Anderson.
  Czy tajemnicza modelka posiada uczucia? Tak.
  Ale co się stanie, gdy ponownie spotka źródło swego problemu? Zyska zemstę czy odkupienie?
  A jeśli do tego dołączymy członków sławnego boysbandu?
  Złość, nienawiść, status - historia w blasku mediów, która potrafi zniszczyć człowieka.

  Pozdrawiam, Kliii ♥

  OdpowiedzUsuń
 52. "Wiem, że tęsknisz Cassie. Ja za Tobą również. Nawet nie wiesz jak bardzo. Chciałbym być teraz przy Tobie. Ale tak się musiało stać. Nie jestem przy Tobie obecny ciałem, ale wciąż jestem obecny w Twoim sercu. Nigdy Cię nie opuszczę, jednak teraz mam dla Ciebie do wykonania 7 zadań. Jedne ważne, drugie mniej, ale nie możesz ich nie wykonać. Obiecuję, że nagroda na pewno Ci się spodoba. Jednak pamiętaj, to musi być nasza tajemnica. Kocham Cię, Cass. Bądź silna i żyj. Dla mnie."
  Do czego będzie zdolna Cassie, wykonując zadania nieżyjącego Harrego?
  Poznaj historię Cassie oraz Harrego, dla których śmierć nie była ostateczną rozłąką.

  http://7-tasks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. http://nialls-princess-pl.blogspot.com/
  Tłumaczenie jednego z popularniejszych zagranicznych fanfiction! ;)

  OdpowiedzUsuń
 54. On był błędem. Jednym z największych jakie w życiu popełniłam.
  On był moim aniołem,a za razem demonem.
  Każdy jego dotyk, pocałunek sprawiał ,że zatracałam się nim coraz bardziej.
  Nie obchodziły mnie konsekwencje ani ból jaki sprawia miłość.
  Uwielbiałam jego uśmiech i to w jaki sposób na mnie patrzy.
  Był osobą na której zależało mi najbardziej.
  Dziś to tylko wspomnienia.
  On jest wspomnieniem ,którego tak bardzo chciałam uniknąć.
  http://psychiatryk-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. http://never-say-never-1dopowiadanie.blogspot.com/


  i


  kasia-opowiadanie-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Dwudziestoletni Harry nie wyróżnia się niczym spośród innych Londyńczyków w jego wieku. Uczęszcza na studia, a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Jednak kiedy wyjeżdża na wakacje do Miami na jego drodze nagle pojawia się buntownicza Rass, starająca się go w sobie rozkochać, a potem zabrać pieniądze. Czy wszystko potoczy się zgodnie z jej planem?

  Zapraszam na: http://addictionsorlovefanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Dziewiętnastoletnia Katy pierwszego dnia wakacji przeprowadza się do Londynu z dwójką najlepszych przyjaciół. Jej życie to lawina problemów, cały czas tylko ból i cierpienie. Żyletka to jej druga przyjaciółka. W drugi dzień pobytu w wielkim mieście spotyka jego - chłopaka z burzą loków na głowie. Chłopak od razu się w niej zakochuje i za wszelką cenę chcę zdobyć dziewczynę.
  Jak potoczą się dalsze losy Katy i Harry'ego?
  Czy dziewczyna w końcu będzie normalnie korzystać z życia?
  Wszystkiego dowiesz się czytając http://happydayhappylovex.blogspot.com/. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 58. Zostałaś nominowana do Liebster Awards przeze mnie. Wszystkie informacje znajdziesz pod tym rozdziałem http://lovehatefriendshipfame.blogspot.com/2014/02/harry-styles-at-hogwarts-11.html

  OdpowiedzUsuń
 59. Wszystko zaczyna się, gdy Louis Tomlinson, wraz ze swoją grupą, napada na dom jednego ze swoich największych wrogów.Podczas tej, wydawałoby się, prostej akcji, na drodze Tomlinsona staje tajemnicza nieznajoma.Dziewczyna przypadkowo zostaje zraniona przez mężczyznę, w wyniku czego doznaje zaniku pamięci.Jak główni bohaterowie poradzą sobie w zaistniałej sytuacji? Co się stanie, gdy pamięć powoli wróci do dziewczyny, niosąc za sobą masę kłopotów?
  http://amnesia1d-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Od czego by tu zacząć?Jestem Elizabeth,wszyscy mówią na mnie Eliza lub bodajże boże Eli.Tak dla mnie to okropne.Jaka jestem?Nie wiem,z wyglądu brunetką.Mam brązowe oczy.W każdym razie wyglądam na łatwą i miłą,ale taka nie jestem.Jestem,trudna a miła?No właśnie,miła tylko dla przyjaciół.No właśnie,przyjaciele!Mam najlepszego przyjaciela Dylana.Znamy się od paru dobrych lat.Zawsze pomagał mi jak coś się stało.Ale ominęłam kogoś,no tak Damon.Mój chłopak.Jest o cztery lata starszy,ale nie widzę tej różnicy.Może tylko w wyglądzie.On jest takim jakbym nastolatkiem.Nie to,że głupi i ciągle baluje.Po prostu,nigdy nie traci humoru.Ale jak trzeba,to on poważny potrafi być.Pewnie myślicie,dlaczego on jest o cztery lata starszy a nie znajdę sobie młodszego?Ponieważ jeśli się kogoś kocha,to nie patrzy się na wiek.A Damon jest dla mnie dobry,a właściwie wspaniały.Kocham go a on kocha mnie.Jesteśmy ze sobą od roku.Ale znamy się praktycznie od podstawówki,no tak mojej podstawówki.Pamiętam gdy byłam w pierwszej klasie,on był w piątej.Ale i tak zawsze przychodził do mnie i się ze mną bawił.Póki on nie wyszedł.Był zajęty nauką.Gdy byłam w ósmej klasie.Wtedy mnie zaczął od nowa odwiedzać.Zapoznał mnie również z jego przyjacielem.Tak to był Dylan.Polubiłam go.Gdy poszłam do liceum.Damon skończył szkołę dzięki czemu,odwiedzał mnie zawsze po szkole.Nie raz trafiało się,że przyjechał po mnie pod szkołę,nie raz z Dylanem nie raz sam.Gdy miałam 19 lat,Damon spytał mnie o chodzenie.Było to bardzo romantyczne.Ale ja się tego nie spodziewałam i ubrałam się luźno,a Damon był elegancko ubrany.Wszędzie były świece.Było tak pięknie,a gdy zapytał mnie o chodzenie,myślałam ,że śnie.Wtedy odbył się nasz pierwszy pocałunek.Później byliśmy normalną parą.Gdy Damon nie miał czasu,spędzałam czas z Dylanem.A no właśnie,nie dawno do Dylana przeprowadziła się jego kuzynka Rosalie,ale ona woli jak mówi się na nią Rose.Ma teraz 19 lat.W ogóle nie jest podobna do Dylana.Ale mają podobny charakter.Od tego czasu gdy zamieszkała z nim,zrobił się szczęśliwszy,wesoły.Takiego Dylana mi brakowało.A dlaczego był smutny?Jego kolega który z nim mieszkał się wyprowadził,wtedy Dylan został sam,w sama przyznam dosyć dużym domu.
  Podoba mi się moje życie i to bardzo.Mam Damona i Dylana.Nawet mam Rose.A więc niczego więcej mi nie potrzeba.Po prostu cieszę się z niego..

  http://onethingever.blogspot.com/ ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń
 61. ONA - młoda piosenkarka, ON - jeden z członaków najpopularniejszego zespołu na świece, One Direction. Przed tą dwójką obcych sobie osób zostanie postawione ciężkie zadanie do wykonania. Na początku wszystko się układa idealnie, ale jednak wkraczają osoby trzecie i próbują zniszczyć wszystko na co tak długo pracowali. Czy śmierć niewinnych osób uświadomi wszystkim, że to koniec czy spowoduje kolejne zamieszania w życiu głównych bohaterów? Czy dobra osoba faktycznie jest taka, a może skrywa pewne sekrety? Zapraszamy na www.stay-with-me-baby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Zraniona dziewczyna. Uciekająca od przeszłości. Żyjąca nadzieją na lepsze jutro. Postanawia wyjechać. Rodzice wszystko jej opłacili,byle tylko zniknęła. Kiedyś ją kochali. Teraz kochają....pieniądze. Poznaje prawdziwych przyjaciół,swoich idoli...i piątkę chłopaków całkowicie różniących się od niej. A jednak. Zayn'a i Caroline coś do siebie przyciągała. Powraca niechciane uczucie. Miłość.

  Chcesz wiedzieć jak potoczy się dalszy los Caroline ?
  Zapraszam na

  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. "W mieście żyją czarownice.
  W podziemiach czai się zło.
  W lesie wyją wilkołaki.
  W nocy grasują wampiry.
  W książkach mają nosy elfy.
  W rzece kąpią się nimfy.
  W niewiedzy przechadzają się ludzie.

  Zło powstaje i tylko ona może je powstrzymać."
  Do miasta przybywają wilkołaki. Nie są oni mile widziani.
  Może miłość pogodzi czarownice i wilkołaki?
  Może rozdzieli ich jeszcze bardziej?

  reset-you-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 64. [Przepraszam za SPAM]
  Poznając ludzi głębiej jesteśmy w stanie zauważyć, że czasem ci odważni - najbardziej się boją, ci pozoru szczęśliwi - najbardziej się smucą, a ci, których postrzegamy za skamieniałych - płaczą wieczorem. Pozory mogą mylić, a strach może zwyciężyć każdego, szczególnie ten po stracie ukochanej osoby. Czasem to właśmie jeden przypadek popycha nas do wydarzeń, które niszczą nas od środka. A wieczorem, kiedy jesteśmy sami i zdejmujemy skamieniałą maskę i patrzymy w lustro, dopiero dostrzegamy jak bardzo jesteśmy słabi.
  ♡ Zapraszam na loving-enemy.blogspot.com ♡

  OdpowiedzUsuń
 65. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Elizabeth,ma życie takie jakie chciała zawsze.Ma wspaniałego chłopaka i przyjaciela.Do czasu gdy poznaje go.Przystojnego i miłego.Jej życie wywróci się do góry nogami....A zresztą sami przeczytajcie!

  http://onethingever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 68. Zapraszam na blog mojej znajomej :)


  Wystarczyła jedna chwila, żeby wywrócić ich świat do góry nogami.
  Byli nierozłączni.
  Teraz on nawet nie chce jej pamiętać.
  Złamał dane jej słowo.
  Zapomniał...

  http://remember-me-harry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. http://he-is-back-tlumaczenie.blogspot.com/

  Co byś zrobiła, gdyby twój były chłopak, który ma na twoim punkcie obsesję wrócił do twojego życia?

  Ostatni raz kiedy go zobaczyłam powiedział: Nie uciekaj ode mnie, ponieważ znajdę cię. Nawet nie próbuj się w kimś
  zakochać, bo nie pozwolę na to, znajdę cię i zabiorę z powrotem do mnie.


  Teraz panikuję, ponieważ on wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 70. Sorry za spam <3

  1d-believeinyourself.blogspot.com

  Z pozoru idealne życie. Pieniądze, wielki dom, wymarzony chłopak, niezawodne przyjaciółki. Mimo tego Madeline nie jest szczęśliwa. Egoistka? A może naprawdę czegoś jej brakuje. Jedno wydarzenie, jedno słowo za dużo i dziewczyna traci dom. Wyjazd do Londynu, a może ucieczka. Nowo poznane osoby. Wszystko z powrotem nabiera kolorowych barw. Ale nie na długo. Wypadek, gwałt, śmierć, rozpacz, udawany związek, zdrada. To za dużo jak na jedną osobę...
  Czy Madeline poradzi sobie z problemami, których zamiast ubywać przybywa? Czy wszystkie osoby z jej otoczenia są napewno szczere?
  -Nana Horan-

  OdpowiedzUsuń

 71. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.


  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Dziewczyna ma trudną przeszłość, którą próbuje zostawić za sobą.
  Niestety ciągle nawracające się wspomnienia, nie pozwalają jej na to.
  Wyjeżdża i zaczyna nową pracę, tym samym poznając wspaniałą dziewczynę.
  Powoli zapomina o przeszłości, ale jeden telefon wszystko zaprzepaści.
  Czy dziewczyna będzie gotowa spojrzeć w oczy osobie, przez którą tyle cierpiała?
  Jestem Cassie Shay i pozwalam Ci wkroczyć do mojego świata.
  cassie-and-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. Wyścigi
  Kradzieże
  Bójki
  Używki
  Imprezy
  To codzienność w życiu Alex
  Co jednak gdy na jej drodze stanie stara miłość?
  Czy Louis wszystko zmieni?
  Nauczy ją ponownie kochać?
  Czy może ktoś inny pokrzyżuje jego zamiary?

  http://life-is-unsafe.blogspot.com

  I spokojnie, nie olewam was ; ) Czekam z niecierpliwością na 18 rozdział i następne, bo chcę wiedzieć czy Louis i Harley będą razem : )

  OdpowiedzUsuń
 74. Mackenzie i Nicole to z pozoru niczym nie wyróżniające się przyjaciółki, które dość szybko jak na swój wiek przeprowadziły się do Londynu...Lecz mało osób wie co było powodem opuszczenia ich miasta, jakim było Holmes Chapel...
  Uciekły one od wspomnień, które już niedługo znowu powrócą.. wspomnień związanych z NIM. Ich starym przyjacielem... Harrym.
  Jak myślicie czy przyjaciółki mu wybaczą? A może staną się wrogami? Jak potoczą się dalej ich losy? I jaką w tym rolę odegrają pozostali członkowie One Direction?
  Serdecznie zapraszamy do czytania :)
  http://friendship-never-die-1d-ff.blogspot.com/

  Pozdrowienia xx

  Stra3Berry, Rozzie Styles :3

  OdpowiedzUsuń
 75. Dwie siostry, Aqua i Senshi przeprowadzają się, po stracie rodziców do Great Falls w stanie Montana. Szkoła, przyjaciele, dom, dorastanie... Jednak po pewnym czasie zaczynają mieć problemy z ich nadzwyczajną naturą, o której wcześniej nie miały pojęcia, która może je zniszczyć lub zaoferować coś niesamowitego...Czeka je nowa, inna niż dotychczasowa szkoła, przeznaczona dla takich jak one, ale i tam zaczyna być niebezpiecznie.

  Jeden wspólny wróg, miłość, zło, które czai się na każdym kroku, sekrety i dziwny, niebezpieczny świat...Jesteś gotowy go poznać..

  http://aquasenshi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. [SPAM]
  Siedemnastoletnia Phoebe cztery lata spędziła w psychiatryku. Gdy zostaje wypisana stara się dowiedzieć co się stało z jej bratem - Liamem. Dziewczyna nie dogaduje się z siostrami, więc ostatecznie jej rodzice zwracają się do Liama o pomoc. Chłopak proponuje im by nastolatka zamieszkała u niego. Wszystko byłoby normalne gdyby nie to, że Phoebe będzie musiała znosić łącznie pięciu chłopaków. Co jeżeli Liam pozna sekrety Phoebe? Co jeżeli Phoebe dozna czegoś od czego uciekała?
  http://willxbe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Serena od dzieciństwa ma do czynienia z show biznesem. Zawsze marzyła o karierze muzycznej i blasku fleszy. Jednak, kiedy udaje jej się osiągnąć ogromny sukces, wszystko, co było dla niej takie wspaniałe, zaczyna tracić jakikolwiek sens. Została oskarżona przez własną rodzinę o nieszczęśliwy wypadek młodszego brata - Michaela. Dziewczyna traci kontakt z bliskimi i zostaje sama w zakłamanym, fałszywym świecie, w którym jest jedynie maszyną do zarabiania pieniędzy. Serena ma problemy z samą sobą, a premiera jej nowego albumu zbliża się wielkimi krokami. Czy poradzi sobie z tym całym ciężarem na plecach? Czy pojawi się w jej życiu ktoś, kto pomoże jej uporać się z licznymi problemami? Czy mimo całej sławy, odnajdzie wewnętrzny spokój i szczęście?
  Występują: Selena Gomez, Harry Styles, Liam Payne...
  loss-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 78. [SPAM] Proszę przeczytaj! :)
  Każde wydarzenie ma gdzieś swój początek. Życie człowieka zaczyna się przy narodzinach – najczęściej w szpitalu. A gdzie zaczyna się historia naszych bohaterek? Zbliża się weekend majowy, Rose dostaje list i razem ze swoja przyjaciółką Leną lecą do Londynu. Dokładnie poznają tam pięciu chłopaków. Czas mija bardzo szybko, nadchodzi czas powrotu, lecz już na wakacjach jedna z nich ponownie tam wraca. Powstają nowe głębokie uczucia, niektóre z tajemnic zostają rozwiązane.
  Co się stanie, gdy jedna z dziewczyn będzie uczestniczyła w wypadku samochodowym? Co się z nią stanie?
  Co łączy Harrego i Rose? Czy ich związek będzie miał wpływ na uczucie dziewczyny do Louisa?
  Czy między Leną a Zaynem pojawi się kiedyś coś więcej? I jaki wpływ będzie miał na to Kuba?
  Czy amnezja może coś zmienić? Czy człowiek może żyć z tym tak jak wcześniej?

  Jeśli szukasz opowiadanie, w którym przeczytasz o wielu zabawnych momentach to dobrze trafiłeś! Zapewniam, że to nie będzie historia, w której bohaterowie już w pierwszym rozdziale będą w sobie szaleńczo zakochani, dla miłości potrzeba trochę czasu.

  Może pierwsze rozdziały nie będą najlepszej jakości, ale muszę przyznać, że to co jest teraz publikowane (Rozdział XXXIII) wygląda o wiele lepiej! Człowiek uczy się na własnych błędach i poprawia to, co jest nie do końca dopracowane.

  Masz ochotę na blog, w którym posty dodawane są systematycznie? Odpowiadają ci rozdziały dodawane w każdy piątek miesiąca? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam!
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/
  I oczywiście zachęcam do czytanie i komentowania :-)

  OdpowiedzUsuń
 79. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 80. Tytuł: This lovely moment
  Gatunek opowiadania: Fanfiction - One Direction/Obyczajowe/Romans

  Londyn, miasto, które nigdy nie zasypia. Nocne życie jest tak rozbudowane, że żaden mieszkaniec na pewno nie może się tu nudzić. Z wyjątkiem Avery, dla której stolica Wielkiej Brytanii to jedynie zakurzona mieścina bez większego polotu. Sama dziewczyna jest tak oryginalna, że niemal nijaka. Niewyróżniająca się z tłumu nastolatka spotka na swojej drodze idoli miliarda dziewczyn z całego świata. Jak się wtedy zachowa?

  This lovely moment

  Tytuł: You are my little butterfly
  Gatunek: Obyczajowe/Romans/Fanfiction

  Mając dwanaście lat Pearl myślała, że jest w posiadaniu wszystkiego - kochających rodziców, którzy zarabiają na jej zachcianki, dwuletniego braciszka, którego uwielbia ponad życie i najlepszą przyjaciółkę, z którą spędzała wolne chwile.
  Okazało się jednak, że Pearl nie dane jest nacieszyć się widokiem otaczającego ją świata. Wskutek wypadku samochodowego i krytycznego stanu dziewczynki nieodwracalnie traci wzrok, co na pewno odbije się na jej przyszłości.

  Teraz mając już osiemnaście lat, nie wie, jak ma radzić sobie w życiu. Bez chodzenia do szkoły, bez przyjaciół i z denerwującym młodszym bratem, który uwielbia uprzykrzać jej życie. Samotna nastolatka jeszcze nie wie, jakie niespodzianki czekają na nią po drodze.

  My little butterfly

  Przepraszam za spam :*

  OdpowiedzUsuń
 81. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 82. http://onedirectionandi.blogspot.com/ <--- to mój blog :d
  Opowiadanie jest o dziewczynie która na koncercie poznała w dość nietypowy sposób chłopaków z 1D, głównie to akcja toczy się koło bohaterki i Harrego ;) zapraszam może się spodoba.

  + a co do tego opowiadania to świetne ! czekam na kolejne rozdziały *.*

  OdpowiedzUsuń
 83. "Wspomnienia to odłamki duszy, pokazują, kim jeteśmy w rzeczywistości. Tracąc je, tracimy samych siebie".

  Zapraszam z całego serca na prolog :
  The-future-begins-today.blogspot.com

  Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś wypowiedziała się o nim w kilku słowach :33

  Pozdrawiam,
  Miy ♥

  OdpowiedzUsuń
 84. http://i-hate-you-opowiadanie-o-1d.blogspot.com/2014/04/rozdzia-4.html zapraszam do mnie na 4 rozdział

  OdpowiedzUsuń

 85. Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  ZAOBSERWUJ
  POLECAM BLOGI, POD WARUNKIEM, ŻE SKOMENTUJESZ MOJEGO

  OdpowiedzUsuń
 86. Valerie Styles została zabrana od wszystkich których kochała. Przez trzy lata była więziona w piwnicy, dręczona przez swojego porywacza. Obiecała sobie że nie pozwoli mu się złamać. Ale ona nie może pomóc, rozpadnie się. Kiedy znajduje się, zamieszkuje z Harrym i resztą One Direction, ale ona jeszcze jest załamana. Jeden z chłopców nie pozwoli na jej upadek. Determinuje się żeby jej pomóc za wszelką cenę. Czy jeden chłopak w paski będzie w stanie pomóc jej się naprawić?

  Zapraszam - http://never-broken-louis-tomlinson.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Carter ♥

  OdpowiedzUsuń
 87. Harry – to osoba bardzo zaskakująca i tajemnicza. Jego skórę zdobią przeróżne tatuaże, które przyciągają dużo dziewczyn, ale nikt nie zna ich znaczenia. Nie wydaje się być taki jak inni chłopcy. „Gdybyś przeżyła to co ja zmieniłabyś zdanie o mnie, bo gdy leżysz kompletnie sam na dnie czasami trudno się podnieść.
  Lucy – to dziewczyna pochodząca z zamożnej rodziny. Należała do wyższej elity i nigdy nie zniżała się do poziomów większości uczniów w JEJ szkole. Jej jedyną przyjaciółką i osobą, która ją wspierała byłą Ashley. Rodzice Lu nie kochali jej, a przynajmniej tak to sobie tłumaczyła. Na pierwszy rzut oka nawet nie zwróciła uwagi na nowego ucznia.
  Zachęcenie do przeczytania mojego Fanfiction wydaje się być banalne i myślicie, ze od razu możecie domyślić się do będzie dalej. Otóż zaskoczę was. Nie. Jeśli „Shadow” nie przypomina ci niczego, co do tej pory czytałeś, to dlatego, że tak właśnie jest.
  FF opowiada o bezgranicznej przyjaźni pomiędzy dwoma dziewczynami i chłopku, który namiesza im w głowie. Nieprawdopodobne zdarzenia, które mogą się im przydarzyć całkowicie zmienią ich życie. Ale czy na lepsze?
  ~Tak jak ty jesteś moja, ja jestem twój, bo gdy na ciebie patrzę widzę anioła.

  http://shadow-dark-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. Szesnastoletni Niall Horan dostaje się do liceum artystycznego w Londynie tylko dzięki stypendium. Jest to jedyny taki przypadek. Cała szkoła myśli, że jeżeli nie ma on zbyt dużo pieniędzy jak każdy w tej szkole to on musi być nikim. Niall tak na prawdę jest spokojnym, czułym, troskliwym i przyjacielskim chłopakiem. Nie rozumie dlaczego każdy paja do niego nienawiścią. Ma najlepszego przyjaciela Liam'a, oraz przyjaciółkę, dziewczynę Liam'a - Danielle. Ojciec Dan jest dyrektorem placówki i wszyscy zastanawiają się dlaczego ona prowadza się z takim biedakiem jak Niall. Wychowawcą Niall'a, Liam'a i Danielle jest przystojny, młody nauczyciel Louis Tomlinson. Chłopak jest dopiero co po studiach. Louis widzi, że jest konflikt między osobami w jego klasie, dlatego proponuje wycieczkę klasową. Jak klasa na to zareaguje ? Jaką Niall skrywa tajemnice ? Czy Louis okaże się tym kim na prawdę jest ?

  http://lwhhnte.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 89. Katrina po 21 latach nieustannych problemów w Polsce postanawia przeprowadzić się do Londynu, miasta które za dzieciństwa uwielbiała. Poznaje tam chłopaka którego bardzo lubi, lecz nie mówi mu całej prawdy o sobie. Z czasem coraz bardziej się do siebie zbliżają. Katrina próbuję się od niego oddalić aby nie poznał jej sekretu, lecz nie umie. Czy Kat poradzi sobie z problemami i czy Louis pozna jej mały sekret? Zapraszam do czytania :)
  http://fanfiction-lovi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Zapraszam na mojego bloga. http://so-easy-to-spoil-everything.blogspot.com/
  Tym bardziej,że w jego tworzeniu brała udział nasza najwspanialsza KOCIA3EK
  !!!!!!!! :* <3

  OdpowiedzUsuń
 91. Byłabym wdzięczna, jeśli byś zajrzała ♥

  Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Alison - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. Zapraszam !
  Harry Styles pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciało broniły się, ale on z łatwością je posiadł. Harry czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia. Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas.

  http://break-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 93. Ona pochodzi z dobrego domu, ma przyjaciół, pieniądze. Wszystko się zmienia kiedy poznaje Jego. Chłopak jest tajemniczy, jako nastolatek dołączył do gangu bokserskiego, przez liczne spotkania i bójki jego psychika zmieniła się nie do poznania. Zaczął pić, a w najgorszym przypadku sięgać po prochy jeden z jego najlepszych przyjaciół chce go wciągnąć w handel narkotykami, dziewczyny zmienia co tydzień. Szukając odpowiedzi na pytania kim jest Harry dziewczyna będzie musiała przygotować psychikę na poznanie przeszłości chłopaka, patrzeć na jego mroczną stronę. Czy Harry przekona się do dziewczyny? Czy zdoła jej zaufać? Czy los da szansę dwóm odmiennym życiom?
  Myślisz że to nierealne by dwa światy się złączyły i przeżyły chwile szczęścia i miłości? Uwierz mi to prawda.
  Chłopak będzie się o nią troszczył, opiekował, dawał jej szczęście którego oboje potrzebują.
  http://we-dont-want-to-be-like-them.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 94. http://firstforbiddenlove.blogspot.com/

  Isabel to spokojna i nieśmiała dziewczyna, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami szczęście może w mgnieniu oka zmienić się w koszmar...

  OdpowiedzUsuń
 95. Można powiedzieć, że dwa różne światy. Ona- nielubiana dziewczyna
  z nieciekawą przeszłością. On- uzdolniony muzycznie chłopak należący
  do znanego boysbandu. Jedyne co ich łączy to uczęszczanie do tej samej
  szkoły. Gdy w końcu coś między nimi zaiskrzy w jej życiu zacznie się
  wreszcie lepiej układać. Kiedy świat się dowie o ich związku nie będzie
  za ciekawie. Czekają ich wzloty i upadki. Czy warto? Czy są dla siebie
  przeznaczeni? Czy rówieśnicy, fanki zrozumieją, że ci dwoje kochają się
  nad życie? Dowiesz się czytając tego bloga: http://never-be-well.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 96. Nowy zbiór opowiadań o One Direction! Zapraszam do zgłaszania swoich blogów : http://onedirectionseries.blogspot.com/

  Amy

  OdpowiedzUsuń
 97. z góry przepraszam za spam :) ,,Wybiegłam z domu głośno trzaskając drzwiami.Moje życie jest beznadziejne. Staram się ,nie koniecznie wychodzi ale się staram a to jest chyba najważniejsze nie ?'' Cztery przyjaciółki.Jeden sekret . Jedno życie . Niebezpieczeństwo czyhające na każdym kroku. zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 98. http://impossible-life-girl.blogspot.com/?m=1
  Dziewczyna wracając od przyjaciółki widzi śmierć swoich rodziców. Wie tylko że mordercą był chłopak. Jednak nie wie tylko dlaczego to zrobił. Po zabójstwie będzie starala się normalnie żyć jednak, morderca zacznie ją przesladować

  OdpowiedzUsuń
 99. Pomimo, że Emmaline Brown, codziennie otoczona jest przyjaciółmi, czuje się samotna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, a nikt z otaczających ją ludzi nie zna jej naprawdę. Jej jedynym prawdziwym przyjacielem jest chłopak online, chłopak, którego nie spotkała w prawdziwym życiu; osoba o nieznanym imieniu, której zwierza się ze swoich marzeń i tajemnic. Gdy przeprowadza się ze słonecznego San Francisco do małego miasteczka Holmes Chapel, stwierdza, że jej stosunki z nowym sąsiadem, Harrym Stylesem, nie należą do najlepszych. Kiedy konflikt z sąsiadem trwa, dziewczyna szuka pocieszenia u przyjaciela w internecie.Wtedy właśnie, jej dwa światy, online i offline, niespodziewanie zaczną się ze sobą zderzać.

  http://internetowy-przyjaciel-harry-styles.blogspot.com/
  Pozdrawiam<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam !

  Dziewczynka: Kochasz mnie?
  Chłopczyk: Kocham!
  Dziewczynka: Tak jak dorosły?
  Chłopczyk: Nie! Ja Cię kocham tak naprawdę.

  http://teenage-rebel-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 101. Przepraszam za spam
  Jeśli tego nie lubisz, po prostu usuń komentarz :)

  FanFiction

  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  "Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

  OdpowiedzUsuń
 102. Rose nie ma kolorowego życia. Jej kochany tata nie żyje a mama jest alkoholiczką. Pewnego dnia dziewczyna dowiaduje się że na brata, którego życie jest zagrożone. Rose stara się mu pomóc. Co z tego wyniknie? Co jeśli jej brat jest sławny? Dowiesz się tego czytając mojego bloga :
  milosc-to-milosc-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 103. Oceny, zwiastuny, szablony, wywiady, recenzje, artykuły, spis blogów - to, i jeszcze więcej znajdziesz na Internetowym Spisie. Wejdź, a zapewne znajdziesz tam coś dla siebie. A może zostaniesz z nami na dłużej? :)
  Serdecznie zapraszam,
  [internetowy-spis.blogspot.com]. :)

  OdpowiedzUsuń
 104. PIERWSZE POLSKIE TŁUMACZENIE HAUNT
  Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
  "Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
  http://haunt-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 105. Dumb Love
  Która dziewczyna nie marzy o małżeństwie? Piękna biała sukienka, perfekcyjny makijaż, wzruszająca mowa ślubna, dumnie wypinająca swoją pierś w garniturze miłość twojego życia - marzenie każdej dziewczyny!Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak to jest... po? Piękna sielanka trwa? A może, druga połówka pokazuje, że życie to nie bajka?Odpowiedzieć na to pytanie może Tiffany. Z pozoru prosta dziewczyna, o nie przeciętnej urodzie, studentka przygotowująca się do egzaminów końcowych. Ma zaufanych przyjaciół, mieszkanie, jest miłą i pomocą osobą.
  W takim razie, w czym tkwi problem?
  Na jej serdecznym palcu, widnieje obrączka.
  Tiffany jest żoną. Bardzo młodą żoną, która dla miłości swojego życia była w stanie poświęcić dosłownie wszystko. Jak jest teraz? Jest szczęśliwa? Twierdzi, że tak - a jak twierdzą inni? Czy dziewczyna ma się dobrze? Czy tak naprawdę jest zaślepiona swoją miłością by dostrzec zło, jakie jej mąż jej wyrządza?Chcecie się dowiedzieć jak naprawdę wygląda małżeństwo Tiffany?Serdecznie zapraszam na Dumb Love!
  + http://dumb-love-fanfiction.blogspot.com/
  Życzę miłego dnia i pamiętajcie: zastanówcie się nim powiecie "tak".

  OdpowiedzUsuń
 106. Zapraszam!
  1. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  2. http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  3. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 107. - Pierwsza zasada brzmi: nie przywiązuj się.
  - A druga?
  - Drugą poznasz jeśli zdołasz nie złamać pierwszej.
  Życie głównych bohaterów bloga różni się od siebie jak woda i ogień. Zaczynają czuć do siebie coś więcej. Jenak on ma pewne zasady, których nie mogą złamać.
  Są szczęśliwi. Ale on boi się o nią. Musi odejść, aby mogła być bezpieczna. Nie darowałby sobie kiedy coś by jej się stało. Wyjeżdża.
  Ona nie wie czy on wróci. Nie wie co planuje.
  Kiedy znika ona poznaje seksownego Zayn'a Malika. Typowego skurwiela z bogatej dzielnicy.
  - Dostaję tego czego chcę, Lucy.
  Czy Harry obroni ją przed Zayn'em? Czy może Zayn wyeliminował Harry'ego?
  - Pierwsza zasada brzmi: nie przywiązuj się.
  - A druga?
  - Drugą poznasz jeśli zdołasz nie złamać pierwszej.
  Życie głównych bohaterów bloga różni się od siebie jak woda i ogień. Zaczynają czuć do siebie coś więcej. Jenak on ma pewne zasady, których nie mogą złamać.
  Są szczęśliwi. Ale on boi się o nią. Musi odejść, aby mogła być bezpieczna. Nie darowałby sobie kiedy coś by jej się stało. Wyjeżdża.
  Ona nie wie czy on wróci. Nie wie co planuje.
  Kiedy znika ona poznaje seksownego Zayn'a Malika. Typowego skurwiela z bogatej dzielnicy.
  - Dostaję tego czego chcę, Lucy.
  Czy Harry obroni ją przed Zayn'em? Czy może Zayn wyeliminował Harry'ego?

  http://shadow-dark-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. Opowiadanie z Harrym Stylesem w roli głównej!

  Ona jest osiemnastolatką, która zawsze stara się myśleć wyłącznie o pozytywach. Dotychczas jej największym zmartwieniem było to, co włoży na siebie następnego dnia. Jednak, kiedy jej rodzice biorą rozwód, wszystko zaczyna się zmieniać, a pozytywne myślenie jest coraz trudniejsze.
  On jest dziewiętnastoletnim mężczyzną, który przestaje zauważać, co jest dobre, a co złe. Opuszcza rodzinny dom i wyjeżdża do Chicago, a tam zostaje wciągnięty w świat, którego próbował uniknąć.
  Tych dwóch młodych ludzi połączą wspólne problemy, a także... winda. Pewnego dnia oboje utkną w wyciągu na kilkadziesiąt dobrych minut, które okażą się dla nich wygraną na loterii. Poznają siebie nawzajem, a spotkania w windzie zbliżają ich do siebie jeszcze bardziej.

  ----> Lift

  Jeśli wpadniesz i skomentujesz możesz być pewna, że ja odwdzięczę się tym samym! ;)

  OdpowiedzUsuń
 109. Cześć mam na imię Caroline i właśnie mam zamiar wybawić się w ostatnie wakacje przed pójściem do Clare College. Kiedy dowiaduję się że moja matka chce wysłać mnie do dziadków do Bradford nie jestem zbyt zadowolona.
  Kim może stać się taka osoba jak ja podczas nudnych wakacji? Zostanę nadal niezauważalną i unikaną Caroline? Pewnie tak.

  Miss Me When I'm Gone

  OdpowiedzUsuń
 110. Cześć! Reaktywuje bloga z Larry'm, zostawiam ci fabułę, może wpadniesz? Poczytasz, pokomentujesz? ^^ Zapraszam " Cóż może opiszę ci moje życie? Będziesz czytać listy w których znajdą się wszystkie moje wspomnienia te dobre i te złe. Poznasz mnie od samego początku , dosłownie od samego początku. Od moich narodzin do mojej śmierci. Zastanawiasz się czemu to napisałem ? Może dlatego, by świat w końcu poznał historię tego sławnego Louis'a Tomlinson'a i dowiedział się jak było naprawdę. Pytasz czy żałuje że mówię o tym wszystkim? Skąd, mam żałować najlepszego co w życiu zrobiłem? Chyba kpisz. Zresztą to i tak nie ważne, przecież Ja nie żyje. "

  OdpowiedzUsuń
 111. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nosmilenolove.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.

  OdpowiedzUsuń
 113. Coś się kończy, aby coś mogło się zacząć. Wolimy słuchać ciszy niż głupiego gadania. Popełniamy błędy, ale najważniejsze jest to, aby wyciągnąć z nich lekcje. Nie odchodź, zanim zrozumiesz. Nie mów, zanim nie poczujesz.
  http://zanim-cokolwiek-powiesz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. ****
  Już chciałam wymierzyć mu policzek, lecz niespodziewanie nogi się pode mną ugięły i upadłam. Skrzywiłam się. Coś sprawiało, że moje nogi przeszywał ból. Pulsował w stopach i łydkach. Podniosłam wzrok i zauważyłam, że o n wciąż się we mnie wpatruje. Teraz jednak miał przymrużone oczy, a jego usta wykrzywione były w triumfalnym uśmieszku.
  Ból przemieszczał się coraz wyżej. Teraz palił mi skronie, pulsował w mojej głowie. Z każdą sekundą stawał się coraz intensywniejszy.
  Mój nagły krzyk rozdarł ciszę nocną.
  ****
  Poznaj losy Sophie i wraz z nią przeszłość zgłębiaj tajniki magii.
  Zapraszam serdecznie ! :* http://findyourrealsoul.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 115. http://revenge-harry-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 116. Historia jak każda : normalna nastolatka,normalni ludzie. Jednak Leila - wzorowa uczennica,spokojna,miła,uprzejma,
  towarzyska - wpada w coś z czegobędzie miała do rozliczenia nie tylko siebie,ale także swoją rodzinę.
  Jak w każdej historii pojawia się ktoś kto chce zaburzyć i przeszkodzić dokonanie właściwego wyboru.
  Czy Leila da sobie radę ? Jedno jest pewne : nic już nie będzie takie same.

  http://they-dont-know-about-as.blogspot.com

  Historia opowiada o niespodziewanej miłości, rozstaniu, przyjaźni, śmierci bliskiej osoby i o czymś więcej.
  Ale o czym ? Miranda spokojna dziewczyna, nie ma zbytnio problemów. Mająca kilku przyjaciół w tym Lucasa -
  chłopak, który zakochuje się w niej bez pamięci, chce za wszelką cenę ją zdobyć, Angelę - plotkarkę
  i najlepszą przyjaciółkę Miri, Luke'a oraz Shannon - balangowiczka, kocha być w centrum uwagi, jest przyjaciółką
  Mirandy, Lucasa i Angeli. Z czasem paczka rozpowszechnia się o nowe osoby : Jackie, Kim, Kate, Matta - chłopaka
  Angeli, Douglasa - chłopaka Shannon, Heidi, Skyler i wiele innych osób. Dziewczyna będzie musiała wybrać miłość swojego życia : starego dobrego przyjaciela czy znanego piosenkarza, który raz ją stracił.
  Kogo wybierze ? Czy wszyscy będą zadowoleni ?

  http://story-is-my-life-away.blogspot.com - Zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 117. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  Mile widziane komentarze:)

  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 118. " Rose. Zwykła nastolatka pochodząca z dobrego domu, zostaje porwana przez Nialla, który chce wstąpić do gangu .
  Czy tata, który jest detektywem odnajdzie ukochaną córkę ?Czy spotkanie z przywódcą Harrym zmieni jej życie ? Czy jej urok osobisty i specyficzny charakter pomoże jej przetrwać ? "
  http://rose-abducted.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 119. http://one-two-three-you-die.blogspot.com/

  Danielle, Harry, Josh, Taylor, Calum, Niall, Eleanor, Michael, Louis, Luke, Perrie, Liam, Ashton, Jade oraz Zayn chodzą do najbardziej znanej i polecanej szkoły w Londynie, inaczej mówiąc do London University on the Gold Street. Do tej samej placówki uczęszcza niejaka Ashley Benson, dziewczyna wyśmiewana, szykanowana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku w ostatni dzień wakacji Perrie oraz Zayn organizują imprezę na uczczenie minionych dwóch miesięcy. Za namową Jade oraz Taylor zjawia się tu również kilka innych osób a nawet..Ashley. Kilka minut przez zakończeniem 'dyskoteki' panna Benson zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki tort, zostaje obrzucona pierzem oraz wepchnięta do basenu. Blondynka nie wytrzymuje i gdy tylko opuszcza wodę wykrzykuje każdemu to co o nim myśli. Mówi to co kumulowała w sobie od prawie trzech lat. Kilka minut później rzuca się biegiem i opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy i na jej nieszczęście nie zauważa czarnego Land Rovera, którym przyjechał lekko spóźniony Harry oraz Niall. Dziewczyna po kilku sekundach leży przygnieciona kołami. Całe towarzystwo wpada w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis oraz Zayn pod wpływem strachu pakują ciało blondynki do auta i z procentami we krwi jadą do lasu. Przy Tamizie cała piętnastka przyrzeka że zostanie to ich tajemnicą. Liam oraz Josh wrzucają poharatane zwłoki do lodowatej wody. Ostatni raz patrzą za siebie i wracają do swoich aut. Ashley Benson zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później, pierwszego września odbywa się rozpoczęcie roku szkolnego. Od razu po zakończeniu dnia cała paczka przyjaciół umawia się na wypad za miasto na następny tydzień. Gdy wszystko jest ustalone Josh jako pierwszy opuszcza mur szkolny. Przechodzący przez ulice chłopak nie zauważa pędzącego ciemnego auta i zostaje potrącony. Sprawca wypadku ucieka, zostawiając bruneta samego sobie. Każdy wpada w szał. W tym samym czasie Louis, Ashton, Danielle, Taylor, Harry, Michael, Niall, Luke, Eleanor, Zayn, Calum, Jade, Liam oraz Perrie dostają anonimowego sms'a.
  "Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
  Ps. Wiem co stało się rok temu."
  Na początku każde z nich uznaje to za zwykły żart a śmierć swojego przyjaciela za zbieg okoliczności. Jednak niewyjaśnione wypadki i morderstwa przekonują nastolatków że to nie tylko zwykły zbieg wydarzeń. To walka o życie i odkrycie prawdy.

  Zapraszam, mam nadzieje że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 120. http://mojcrush.blogspot.com/

  @xkindaxsucksx: omg #mojcrush właśnie na mnie spojrzał!

  #mojcrush to opowieść o zwyczajnej dziewczynie, zakochanej w niezwykłym chłopaku. Po drodze ku zdobyciu jego serca, napotyka nie tylko trudności, lecz także nietypową niespodziankę, o której nawet nie ważyła się śnić.

  OdpowiedzUsuń
 121. [SPAM] Fanfiction Niall Horan, Miranda Cosgrove, Luke Hemmings Justin Bieber
  Kiedy idziesz ze znajomymi na imprezę myślisz, że nic złego się nie stanie. Pozwól, że coś ci uświadomię. Jesteś w błędzie. Poznaj grupę przyjaciół, która budzi się z niewyjaśnionych przyczyn w opuszczonej szkole. Szybko zaczynają rozumieć, że dokuczanie innym nie jest dobrym pomysłem.
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DiCzMjOiG3s
  http://murderous-event-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 122. Twój blog jest super
  Ps
  Link: http://forever-young-one-direction.blogspot.com/?m=1
  Nazwa: Forever Young One Direction
  Występują: Wszyscy członkowie zespołu
  Opis: Straciła rodziców dom dziecka pół roku szukał jej nowej rodziny aż w końcu znaleźli jej kuzyna sławnego Nialla Horana. Jak zmieni się życie trzynastoletniej Ness po przeprowadzce do domu 1d? Przeczytaj i się przekonaj!

  OdpowiedzUsuń